Розклад руху електричок

swrailway.gov.uа

[Київ-Фастів] [Фастів-Київ]

з.п. Глеваха (Київ-Фастів)
обіг Маршрут прямування приб. відпр.
6001 щоденно Київ-Фастів 06:29 06:30
6003 щоденно Київ-Козятин 07:30 07:31
6541 по сб.,нд. К.Петрівка-Фастів 07:57 07:58
6005 щоденно Північна – Миронівка 08:20 08:21
6007 щоденно Київ-Фастів 08:53 08:54
6009 щоденно Київ-Фастів 09:37 09:38
6011 щоденно Київ-Фастів 10:42 10:43
6013 щоденно Північна-Фастів 11:15 11:16
6015 щоденно Київ-Фастів 13:02 13:03
6017 щоденно Київ-Фастів 14:08 14:09
6019 щоденно Киів-Козятин 14:49 14:50
6021 щоденно Київ-Фастів 15:44 15:45
6023 щоденно Київ-Фастів 16:53 16:54
6543 щоденно Святошин-Фастів 17:56 17:57
6025 крім сб., нд. Київ-Фастів 18:08 18:09
6027 щоденно Київ-Фастів 18:18 18:19
6029 крім сб., нд Київ-Попільня ( по пт. до Фастова ,) 18:24 18:25
6031 щоденно Київ-Фастів 18:37 18:38
6033 щоденно Київ-Фастів 19:01 19:02
6035 щоденно Київ-Миронівка 19:11 19:12
6037 щоденно Київ-Козятин 19:36 19:37
6039 щоденно Північна-Фастів 20:01 20:02
6041 щоденно Київ-Фастів 21:02 21:03
6043 щоденно Північна-Фастів 21:30 21:31
6047 щоденно Київ-Фастів 23:48 23:49
6045 щоденно Київ-Фастів 22:32 22:33
з.п. Глеваха (Фастів-Київ)
обіг Маршрут прямування приб. відпр.
6002 щоденно Фастiв-Київ 05:12 05:13
6004 щоденно Фастiв-Північна 05:46 05:47
6006 щоденно Фастiв-Київ 05:58 05:59
6008 щоденно Фастiв-Північна 06:10 06:11
6010 крім сб.,нд. Фастів-Київ 06:28 06:29
6012 щоденно Попільня-Київ 06:33 06:34
6542 щоденно Фастiв-Святошин 06:46 06:47
6014 крім сб., нд Мотовилівка-Київ 07:09 07:10
6016 щоденно Фастів-Київ 07:16 07:17
6018 щоденно Фастів-Київ 07:27 07:28
6020 щоденно Фастів-Київ 07:33 07:34
6544 щоденно Миронівка-К.Петрівка 07:38 07:39
6022 щоденно Козятин-Київ 08:26 08:27
6024 щоденно Фастів-Київ 09:11 09:12
6026 щоденно Фастів-Київ 10:18 10:19
6028 щоденно Фастів-Київ 12:16 12:17
6030 щоденно Фастів-Київ 12:32 12:33
6032 щоденно Миронівка-Київ 13:47 13:48
6034 щоденно Козятин-Київ 14:35 14:36
6036 щоденно Фастів-Київ 16:31 16:32
6038 щоденно Миронівка-Київ 16:55 16:56
6040 щоденно Фастів-Київ 17:15 17:16
6042 щоденно Фастів-Київ 18:24 18:25
6044 щоденно Фастів-К.Петрівка 20:22 20:23
6046 щоденно Фастів-Київ 21:25 21:26
6048 щоденно Фастів-Київ 23:10 23:11